Öğretmenlere Yeni Sınav Görevi Açıldı

Öğretmenlere sınav görevi, MEB bünyesinde çalışan öğretmenler için açılmaya devam ediyor. En son 14-15 Ocak’ta yapılan AÖF güz dönem sonu sınavında görev alan öğretmenler yeni görev için nasıl başvuru yapacaklar? Öğretmen sınav görevleri başvurusu için detaylar haberimizde!

MEB Sınav Görevleri Devam Ediyor

14 15 Ocak MEB sınav görevlerine başvuru yapan öğretmenlere bir başvuru imkanı daha doğdu. 2016-2017 yılı açıköğretim programları güz dönem sonu sınavı olan AÖF güz dönemi soru sınavında görev alan eğitimciler için bu kez Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınav başvuru sayfası açıldı. Peki, öğretmen sınav görevleri başvurusu için nereye ve nasıl müracaat edilecek?

Öğretmen sınav görevleri başvurusu için nereye müracaat edilecek?

Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı için öğretmenlere sınav görevi açılmasının ardından başvuru bilgileri yayınlandı. 11 Şubat’ta yapılacak sınav için MEB sınav görevleri tercihini açtı. Öğretmen sınav görevleri başvurusu 27 Ocak 2017 tarihine ve saat 23:59’a kadar devam edecek.

Öğretmen sınav görevleri başvurusunda bulunmak isteyenler MEBBİS üzerinden müracaat edebilirler. Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavında görev almak isteyen eğitmenler, 27 Ocak Cuma gününün son olduğunu unutmasınlar.

Güncel MEB sınav görevleri için profesor.info’yu Facebook üzerinden takip etmeniz yeterli olacaktır…