İngiltere Dil Okulları

İngiltere’de bulunan ve Britsh Council tarafından onayı alınan ortalama 10.000 adet dil okulu vardır.  İngiltere dil okulları genellikle Londra, Oxford, Cambridge, Bournemouth ve Brighton semtlerinde olmak ile birlikte, İngiltere’nin her semtinde İngilizce dil okulu bulabilmek mümkündür.

İngiltere Dil Okulları için Kolay Vize Alabilmek!

Öğrencilerin okudukları okul, British Council tarafından onaylı ise vize alabilmeleri son derece kolaydır. Bu sebeple İngiltere dil okulları için kolay vize alabilmek adına okulunuzu seçmeden önce bu kritere dikkat etmeniz yararınıza olacaktır.

İngiltere Dil Kursu

İngilizce öğrenmek ve geliştirmek için yurtdışındaki bir ülkeden eğitim alınması düşünülüyorsa, İngiltere’yi tercih etmek daha mantıklı olacaktır. Ayrıca en çok İngiltere dil kursu sayısının bulunduğu ülke olması sebebi ile ekonomik olarak uygun ve alternatifi bol olan bir ülkedir. Yine de farklı bir ülkede İngilizce eğitimi almayı düşünüyorsanız, İngiltere’de yer alan dil kurslarının zincirleri olan okulları veya kursları tercih etmenizi öneririz.

İngiltere Dil Kursu Fiyatları

İngiltere dil kursu fiyatları için sizlere bir örnek hazırladık. Bu örneğimizde bulabileceğiniz e2016 yılı alt taban fiyatlar ve en üst tavan fiyatlar yer almaktadır.

Örneğimiz haftada 20 saat İngilizce ders ve 2 haftalık bir program içindir.

Çift kişilik odada ve aile içinde konaklama ile birlikte kurs için 500- 800 Euro,

Tek kişilik odada ve yine aile içinde konaklama ile birlikte kurs için 400-1000 Euro,

Konaklama talep etmez sadece haftalık 20 saatten 2 haftalık ders için ödeyeceğiniz bedel 150-400 Euro aralığında değişmektedir.

İngiltere dil okulları ile ilgili araştırmalarımız devam edeceği için haberimiz yeni bilgiler ışığında güncellenebilir. Bilginize…